SORRY, BUT GOOGLE_PROVIDER (ADRESS IN CZECH: PRAGUE_5, STREET: STROUPEŽNICKÉHO_17 / WITH COMPANY: PFIZZER) HIER HAVE TENDENCE SABOTING ME (MY_WRITE) TRANSLATOR IN MOBILES IN HIER MY WEBSITES. YOU CAN TRY LOOK MY WEB_BLOGs WITH_TRANSLATOR TOO YOUR PC. / OMLOUVÁM SE, ALE GOOGLE MÁ TENDENCI MI SABOTOVAT TRANSLÁTOR(PŘEKLADAČ) ZDE, A I V DALŠÍCH MÝCH WEB_BLOZÍCH. HLAVNĚ NA MOBILECH. FAŠISTICKY. TAKŽE TO MŮŽETE ZKUSIT SI PROHLÉDNOUT, PROČÍST, MOJE_PÍSMO, MOJE WEB_BLOG i TENTO, S PŘEKLADAČEM, POTŘEBUJETE LI TO, NA POČÍTAČI.

čtvrtek 20. dubna 2023

AUTOGENOCIDA CZ

 

!!!´JP~ALARM´(1)..´!!!

´ZÁHUMENNÍ.wz.cz´

>>´JP~INFO~SPECIAL´<<

>> !!! ´JP_ALARM (2).wz.cz´ !!! <<

>> ´SOCIÁLNÍ VĚCI .wz.cz´ <<

´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

AUTOGENOCIDA.CZ .. ČÁST 3. :

´AUTOGENOCIDA.CZ´( *PDF VERZE )

..Také na: AUTOGENOCIDACZ.proweb.cz

Autor: ´JIŘÍ PELÍŠEK ´  ´JP´  ´JP_ZÁPISNÍK: ´(>>N.1<<)´ ,´(>>N.2<<)´ ,´(>>N.3<<)´ .. (_JESUS_SCHOOL ) ..   ´FATAMORGANA.LIVE´ ... Email: [ JPelischek@outlook.com ]


AUTOGENOCIDA.CZ .. ČÁST 3. :

´CZECH FAŠISTIC ,,SRÁČÍ" ´

( FAŠISTICKÁ PRDEL SVĚTA )


4.3.2023.. JP_RECENZNĚ.. TÉMA: AUTOGENOCIDA/CENY NÁJMŮ/PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ/ MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA PŘI EXEKUCÍCH, I PŘI TAK ZVANĚ VSTUPU DO ,,ODDLUŽENÍ":

AUTOGENOCIDA

JE

GENOCIDA VLASTNÍHO OBYVATELSTVA VLASTNÍ VLÁDOU,

JDE O TRESTNOU ČINNOST,

PŘIČEMŽ UŽ I JEN ZÁMĚR JE TRESTNÝ.

ZA GENOCIDU SE NEPOVAŽUJE JEN PŘÍMÉ ZABÍJENÍ LIDÍ, ALE TAKTÉŽ JAKÉKOLI JEDNÁNÍ, KTERÝM JE DRUHÝM LIDEM UBÍRÁNA JEJICH ŽIVOTNÍ SÍLA.

..

>> V ČR JE ZE ŽIVOTA TAK ZVANOU MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNOU ČÁSTKOU (PŘI EXEKUCÍCH I PŘI VSTUPU DO TAK ZVANĚ ODDLUŽENÍ) V JEJÍ VÝŠI K NEPŘEŽITÍ ( VIZ AUTOGENOCIDA.CZ ) TRVALE, DLOUHODOBĚ, PO VÍCE JAK 25 LET POSTIŽENO STATISÍCE LIDÍ. ROZPADAJÍ SE JIM RODINY, NEMAJÍ ANI ENERGII NA PLOZENÍ TAK DĚTÍ A JEJICH ŘÁDNOU VÝCHOVU MNOHDY.

MNOHÉ Z NICH TOTO KATAPULTOVALO DO BEZDOMOVECTVÍ, MNOHO Z NICH DO SAMOŽIVITELSVÍ, JSOU TACÍ..BYLI, I VCELKU MLADŠÍ, LIDÉ I STŘEDNÍHO VĚKU, KTEŘÍ TO UŽ NEPŘEŽILI. STATISTIKY O TAKTO ZEMŘELÝCH SE NEJSPÍŠ OFICIÁLNĚ VEŘEJNÉ, NEVEDOU.

TOHLE TRVÁ CCA OD ROKU 1993 DOPOSUD.

..

PORODNOST V ČR.. MOJE PŘESNÁ JP_STATISTIKA DLE TABULEK ČESKÉHO STATISTICKÉHO ÚSTAVU V ČÍSLECH PORODNOST V ČR ZA OBDOBÍ LET 1989+25LET,TEDY OD ROKU 1989 DO ROKU 2014 JASNĚ UKAZUJE KAŽDOROČNÍ POKLES PORODNOST O CCA 40TISÍC DĚTÍ MÉNĚ, NEŽLI VE ČTVRT_STOLETÍ PŘEDCHOZÍM, TEDY V LETECH ‪1989-1964‬. COŽ V SOUČTU ZA UVEDENÝCH 25 LET ČINÍ CCA O 1MILION DĚTÍ NENAROZENÝCH MÉNĚ ZA ČTVRT_STOLETÍ OD ROKU 1989 DO ROKU 2014 ( VIZ VÝŠE) , NEŽLI VE ČTVRT_STOLETÍ PŘEDCHOZÍM.

JDE O STATISTIKU ČSÚ, STUDOVAL JSEM TO PODROBNĚ, ROK PO ROKU. TEDY, ČESKÝ ROZHLASE.. NA KANÁLE 92,6FM NEOBLBUJTE LIDI RŮZNĚ HLÁŠKAMI O TOM, ŽE OD ROKU 1993 PORODNOST ROSTE, A PODOBNÝMI NESMYSLY, NEPODLOŽENÝMI, NEPŘESNĚ, DEZINFORMAČNĚ. ÚDAJE JSEM STUDOVAL PODROBNĚ PŘI PSANÍ WEBU: https://FATAMORGANA.LIVE

..

TÉHLE GENERACI, O KTERÉ SE STATISTICKY ZMIŇUJI, UŽ TAK BYLY ZKAŽENÉ JIM VLÁDAMI ČR I TOU SOUČASNOU.. JEJICH OSUDY, ŽIVOTY.. AUTOGENOCIDNĚ..BYŤ LECKTEŘÍ Z NICH.. Z OBĚTÍ TOHOTO FAŠISMU, JEŠTĚ DÝCHAJÍ..>>

..

INFORMATIVNĚ:

11.11.2022.. JP: !!! POZOR !!! : Minimální nezabavitelná částka při exekuci, při i vstupu do tak zvaného oddlužení dlužníků/dlužnic, aby Lidé vůbec mohli ŽÍT, bydlet, tak i splácet své dluhy, musí být stanovena na_nejméně  !!! 6ti_násobek současného životního minima, tedy na částku cca minimálně alespoň 25 tisíc korun (CZK) s každoroční valorizací !!! (PODROBNOSTI DÁLE K TÉMATU POPISUJI DÁLE V TEXTU NÍŽE, I NA JINÝCH MÍSTECH MÉHO_PÍSMA.)

~~

DALŠÍ VZORCE FAŠISTICKÉHO CHOVÁNÍ VŮČI LIDU I V ŠIRŠÍM OKRUHU STÁTNÍCH, VEŘEJNÝCH, ORGANIZACÍ, INSTITUCÍ ..JAK LZE NEJEDNOU VNÍMAT (NAPŘÍKLAD) :

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3536611-urady-prace-nestihaji-vyplacet-nektere-davky-lide-nemaji-penize-a-zadluzi-se

Úřady práce jsou zahlcené. Některé dávky vyplácejí i s tříměsíčním zpožděním. Část příjemců se tak dostává do finanční nouze, kterou řeší i zadlužováním. Ministerstvo práce problémy připouští a snaží se úřady posílit, když kvůli zdražování výrazně přibylo lidí závislých na státní pomoci. / JP: NO, A MAJÍ TAM, například NA ÚP PRAHA 4, NOVODVORSKÁ VE 3.PATŘE ,,ODHÁNĚČE". HLÍDÁ TAMNÍ ŽENY V i ČEKÁRNĚ, ABY SE DO NĚKOHO NEZABOUCHLY. HLÍDÁ I KAŽDÝ JEJICH VZDECH, KAŽDÉ MRKNUTÍ SE SNAŽÍ UHLÍDAT JEJICH, JAN ABY SE NAPŘÍKLAD NEDALY S NĚJAKÝM MUŽEM DO ŘEČI..MUSÍ KVŮLI TOMU NEUSTÁLE VSTÁVAT A VYKUKOVAT ZA ROH, I PŘESTO, ŽE NIKDO S NIKÝM NEMLUVÍ, ŽE JE KLID..MAJÍC NA JAZYKU NEUSTÁLE TŘI POSLEDNÍ ČÍSLA POŘADOVÁ PŮL HODINY PŘED KONCEM PRACOVNÍ DOBY, NEUSTÁLE NÁM JE OPAKUJÍC, ABY TAK ODVRACEL MOŽNOST JAKÉKOLI PŘÍPADNÉ NÁHODNÉ KONVERZACE. TO PO TÉ, CO JSEM SE TAM U VEDOUCÍ ODBORU VYLEŤALOVÉ PRACNĚ DOMOHL, ABYCH MĚL V 16HODIN (KDYŽ MĚLI DO 17TI) PŘIDĚLENÝ TAKÉ SVŮJ POŘADOVÝ LÍSTEK. MEZI TÍM NE ODKAZOVALA DOLŮ DO PŘÍZEMÍ NA PODATELNU, ZA TAMNÍM I V TEN DEN POTETOVANCEM, NA KTERÉHO JSEM SI V UPLYNULÝCH TÝDNECH STĚŽOVAL PRO JEHO AŽ BRUTÁLNÍ AGRESIVITU NA POLICII TAMNÍHO POLICEJNÍHO ODDĚLENÍ, TO PREVENTIVNĚ, ABY SE TO OD NICH NA ÚP PRO PŘÍŠTĚ NEOPAKOVALO (VIZ PODRBNÉ INFO O SITUACI NA: ´JP´DENNIK4.LIVE´ .

TELEFONY NA JEDNOTLIVÉ ÚŘEDNICE NA ÚŘADĚ PRÁCE, DETAILNĚ POPSANÉ PODLE JMEN ÚŘEDNÍKŮ/ÚŘEDNIC,, ÚŘAD PRÁCE NA SVÝCH WEB STRÁNKÁCH ZRUŠIL, TELEFON, KTERÝ MÁM Z DOB MINULÝCH NA VEDOUCÍ ODBORU VYLEŤALOVOU NIKDO NEBERE, KDYŽ TAM VOLÁM, TŘEBA I ZA CELÉ PŮL_DNE. TEDY.. KDYŽ ONI VYHLÁSÍ TAK ZVANĚ STOP VYDÁVÁNÍ POŘADOVÝCH LÍSTKŮ UŽ NAPŘÍKLAD VE 13 HODIN, TAK TO JE STEJNÝ, JAKO KDYŽ ŘÍKAJÍ LIDEM: ,,SEREME NA VÁS, KLIDNĚ SI SEM PŘIJEĎTE, A ZASE MŮŽETE ODJET BEZ VYŘÍZENÍ TOHO, CO JSTE POTŘEBOVALI." NUTNO DODAT, ŽE S HNUSY I AGRESIVNÍMI NA PODATELNĚ TOHO OPRAVDU PŘÍLIŠ NEVYŘÍDÍTE. ANI S JINÝMI LIDMI Z OSTRAHY NA PODATELNĚ. TEDY NECHÁPU, JAK MŮŽE OSTRAHA OBJEKTU DĚLAT ZÁROVEŇ I FUNKCI PODATELNY, KDYŽ MI VEDOUCÍ ODBORU například VYLEŤALOVÁ CO CHVÍLI, KDYŽ JÍ ŘÍKÁM O I JEJICH AGRESIVITĚ SDĚLUJE, OPAKOVANĚ: NE NE NE.. NE NE NE.. NE NE NE..JAK V MATEŘSKÉ ŠKOLCE DÍTĚ, KTERÉ NEVÍ CO NA TO V TU CHVÍLI ŘÍCT, A ŽE S NIMI NEMÁ ÚŘAD PRÁCE NIC SPOLEČNÉHO, ŽE JSOU Z JINÉ FIRMY, TEDY Z HLÍDACÍ AGENTURY.. COŽ SE DÁ SICE POCHOPIT, ALE PAK SE, S TAKOVÝMHLE I PŘÍSTUPEM PRACOVNÍKŮ/PRACOVNIC ÚŘADŮ PRÁCE K TOMUTO NEZLE DIVIT, ŽE SI TIHLE MYSLEJ VE SVÉ I MORÁLNÍ ZVRÁCENOSTI, ŽE SI SNAD MŮŽOU DOVOLOVAT VŮČI KOMUKOLI COKOLI.

~~

DÁLE:.. PŘED LETY JSEM BYL ZAMĚSTNANÝ U FIRMY FLORPLANT a.s., ROZVÁŽEL JSEM KYTKY..TEDY.. NEMOHU ŘÍCI, ŽE BY MI IMPONOVALO, KDYŽ JSEM VIDĚL TOLIK MRTVÝCH KYTEK, A KDYŽ JSEM I VÍDAL, JAK S NIMI BÝVÁ ZACHÁZENO I NAPŘÍKLAD OD KVĚTINÁŘEK.. POSTUPNĚ JSEM SI CO DEN VÍC A VÍC UVĚDOMOVAL, ŽE TUHLE PRÁCI DĚLAT NECHCI..NEMOHU, I S OHLEDEM NA SVŮJ VNITŘNÍ SVĚTONÁZOR. TEDY, JSOU KYTKY, ŠLECHTĚNÉ, PĚSTOVANÉ, ZA TÍMTO JEDINÝM ÚČELEM, TEDY ZA ÚČELEM JEJICH PRODEJE ŘEZANĚ, ALE CO MNE SE TÝKÁ, NEMUSÍM V ŽIVOTĚ TOMUHLE NĚJAK ASISTOVAT. MEZI TÍM UPLYNULY CCA 2 MĚSÍCE, TEDY ZKUŠEBNÍ DOBA, VE KTERÉ JSEM SI ZE SLÍBENÉ MZDY NASMLOUVAL A ZAŘÍDIL NOČNÍ CHLAZENÍ VOZU NA ZAHRADĚ SOUKROMÉ, ABY KYTKY DO RÁNA NEZVADLY, PROTOŽE JSEM NEMOHL SE KAŽDÝ DEN VRACET JE VYKLÁDAT DO SKLADU JEŠTĚ PO SMĚNĚ, TEDY MĚL JSEM ZA TO PLATIT, A ZAPLATIL JSEM ZA TUTO SLUŽBU CCA 1200  MĚSÍČNĚ. VE DRUHÉM MĚSÍCI JSEM SE DOZVĚDĚL, ŽE NA MNE MANAŽER FIREMNÍ CHCE HODIT MANKO VE VÝŠI CCA 15 TISÍC KORUN..(MZDA BYLA NASMLOUVANÁ PRACOVNÍ SMLOUVOU CCA 7TISÍC KORUN MĚSÍČNĚ CO SI PAMATUJI. LÍP PLACENOU PRÁCI JSEM PROSTĚ NESEHNAL. ) TAKŽE JSEM JIM TO CELÉ ,,HODIL NA HLAVU"..A ODEŠEL JSEM V PODSTATĚ ZE SVÉ VŮLE ZE DNE NA DEN. MAJITEL FIRMY SE NECHAL PO TELEFONU SLYŠET, ŽE SI KLIDNĚ MŮŽU STĚŽOVAT, ŽE MI NEVYPLATÍ MZDU, A ŽE KDYŽ SI BUDU STĚŽOVAT, ŽE UŽ DOSTALI DO KRIMINÁLU VÍCE LIDÍ. PO TÉ JSEM POTKAL JINDE SVOU TAMNÍ BÝVALOU KOLEGYNI ZE SKLADU, A TA MI ŘÍKALA, ŽE JÍ TAKÉ NEVYPLATILI MZDU, ALE ŽE SE S NIMI TAHAT O NI NEBUDE. MĚL JSEM V TU DOBU DĚTI MALÉ, BÝVALÁ MANŽELKA BYLA NA MATEŘSKÉ, A NEMĚL JSEM JINÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY, MZDU JSEM POTŘEBOVAL VYPLATIT. PO CCA 20TI LETECH, KDY JSEM PŘED TÍM NIKDY NECHTĚL OD STÁTU POMOC SE SOCIÁLNÍM ZABEZPEČENÍM PRO SEBE, JSEM POŽÁDAL V TU DOBU O TAK ZVANOU STÁTNÍ PODPORU V NEZAMĚSTNANOSTI. PRACOVNÍK ÚŘADU PRÁCE V BENEŠOVĚ SE MNOU ALE VYJEBAL S TÍM, ŽE SI MNE OBJEDNAL NA TERMÍN DALŠÍHO JEDNÁNÍ, A PAK MI SDĚLIL, ŽE JSEM MU NĚCO NEDOLOŽIL VČAS, TEDY ŽE JSEM TO O DEN PROŠVIHNUL, A TUDÍŽ ŽE NA TU PODPORU NEMÁM NÁROK. TEHDY MNE ( I MI ) TEDY OPRAVDU NASRAL. NA TO, ŽE MI FLORPLANT a.s. ODMÍTALi VYPLATIT MZDU, MI PRACOVNICE ÚŘADU PRÁCE, MAJÍCÍ TO NA STAROSTI, ŘEKLA TOTO: ,,NO, JE TO SLUŠNOST, ABY VÁM VYPLATILI MZDU". ( VZHLEDEM K TOMU, ŽE NA MNE CHTĚLI  JEŠTĚ HODIT TOHO MAŇASA, JSEM NA VEDENÍ FIRMY PODAL TRESTNÍ OZNÁMENÍ PRO PODVODNÉ MACHINACE. NEMĚL JSEM TAM MAŇASA, TEDY VADLÉ KYTKY ZA 15TISÍC KORUN, JAK NA MNĚ CHTĚLI UŠÍT, MĚL JSEM I EVIDENCI PŘIJATÉHO A PRODANÉO..TEDY NEVÍM, PROČ BYCH TO MĚL AKCEPTOVAT. )

..NO, TAKŽE PRO AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI V ČR, nyní FIALO, BLAŽKU, JUREČKO A SPOL, VLÁDY ČR .. POLITICKÉ STRANY V ČR DOSAVADNÍ.. JE ,,SLUŠNOST" VYPLÁCET ZAMĚSTNANCŮM/ZAMĚSTNANKYNÍM MZDY??!!! A PO OSVČ PODNIKATELÍCH, PO SOUKROMÝCH OSOBÁCH, KDYŽ NĚKDE NĚCO NEMAJÍ I TŘEBA FINANČNĚ NEBO PAPÍROVĚ V POŘÁDKU SE VOZÍTE EXEKUČNĚ FAŠISTICKO LIKVIDAČNĚ, RUJNUJÍC LID ČESKÝ TAK !!! VY HOVADA FAŠISTICKÝ !!!

NO, A ZAMĚSTNANECKÉ ODBORY DNES PROTESTUJÍ PROTI SNIŽOVÁNÍ PODPORY V NEZAMĚSTNANOSTI, PROTI JEJÍMU OSEKÁVÁNÍ Z CCA 5TI MĚSÍCŮ NA 2 MĚSÍCE, ABY SI LIDÉ V PODOBENSTVÍ HONIČŮ RYCHLE NAŠLI JINOU PRÁCI. TEDY, JUREČKO, TOHLE JE FAŠISTIC POČIN TVŮJ OSOBNÍ, ZA COŽ SLÍZNEŠ OD NEBES TREST..DUŠE TVÁ.. UŽ JEN I ZA TU MYŠLENKU, ZA TEN PROKLAMOVANÝ ZÁMĚR. TAKOVÉHLE HNUSY JSOU VŽDY NA ÚKOR KVALITY, TEDY I SPOLEČNOSTI, ŽIVOTA, LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI.

TO PO TÉ, CO SE NA FAŠISMUS VŮČI LIDU ČR TEN VYSRAL ZA UPLYNULÉ SVÉ DOSAVADNÍ POLITICKÉ OBDOBÍ například ANDREJ BABIŠ, A JEN ZEJMÉNA SI HRABAL POD SEBE RŮZNĚ DOTAČNĚ..EURODOTAČNĚ PO DESÍTKÁCH..SOUČTEM PO STOVKÁCH..MILIARD KORUN..DO SVÝCH FIREM, O KTERÝCH ŘÍKÁ, ŽE JEHO NEJSOU, ALE JE TAM V NICH NAPŘÍKLAD OBMYŠLENOU OSOBOU, TAKŽE V NICH VASTNICKÝ PODÍL A ZÁJEM NAPŘÍKLAD COBY DĚDIC TEDY MÁ. TAKŽE AŤ NÁM NEKECÁ, AŤ NÁS SE NESNAŽÍ STUPIDNĚ OBLBOVAT.

FAŠISTICKO_PRDELNÍ CHOVÁNÍ POPISUJI TAKÉ I NA JINÝCH MÍSTECH MÉHO_PÍSMA.. JAKO NAPŘÍKLAD:

https://www.autogenocida.cz/inpage/fascism-czplus-jp-black-list/ ..

..DÁLE NAPŘÍKLAD I ZDE NÍŽE VE www Lincích..v tamních i pod_Lincích RŮZNĚ POPISUJI UVEDENÉ CHOVÁNÍ ,,FAŠISTICKO_PRDEL_SRÁČÍ_SVĚTA" /TO_V_PÍSMU_MÉM ZAJISTÉ VŽDY ROZPOZNÁTE:

28.8.2022.. JP: TROJJEDINNOST BYTÍ ( OTEC~SYN~DUCH SVATÝ / SYN ČLOVĚKA ) CO BY TOMU VŠEMU DNES ŘEKL "ON" ? ŘEKL BY, V POZITIVNÍM DUCHU PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, SLOVEM SVÝM, PÍSMEM SVÝM, TOTO:

´FATAMORGANA.LIVE´

JP )

~~

´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

AUTOGENOCIDA.CZ .. ČÁST 1.

AUTOGENOCIDACZ.proweb.cz  }..  / Autor: ´JIŘÍ PELÍŠEK ´  ´JP´  ´JP_ZÁPISNÍK´ .. ( JESUS_SCHOOL ) ..   ´FATAMORGANA.LIVE´ ... Email: [ JPelischek@outlook.com ]


*~~*

AUTOGENOCIDA.CZ

>>FAŠISTIC SUBJEKTY CZ PLUS.. (´JP_BLACK_LIST´)<<

~~

( 14.9.2022 .. ČESKÝ LID MÁ CCA PO ČTVRT_STOLETÍ I DOPOSUD FAŠISTICKOU VŮČI ČESKÉMU LIDU MAFII COBY VLÁDU ČR, COBY PARLAMENT ČR, COBY SENÁT ČR, I V OFFICO ÚŘADĚ PREZIDENTA ČR, KTERÁ SE VZÁJEMNĚ PODPORUJE, KTERÉ MÉDIA JDOU NA RUKU TÍM, ŽE O FAŠISMU TOM LIKVIDUJÍCÍM ČESKÝ_LID..RUJNUJÍCÍ JEJ, PO CCA ČTVRT_STOLETÍ MLČÍ. )

~~

13.9.2022..: >>!!!´ČERVENÁ KARTA´!!! <<

~~
13.9.2022.. !!!STOP !!! EXEKUČNÍMU FAŠISMU V_ČR !!!
~~
PASTI NA LIDI OD MPSV A MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI(FAŠISMU)ČR
~~ 

13.9.2022.. POŽADUJI:

!!! DEMISI SOUČASNÉ VLÁDY ČR !!!

!!! STOP VŮČI LIDU NAŘÍZENÝM POVINNÝM TELEVIZNÍM_A_ROZHLASOVÝM_POPLATKŮM    !!!

POŽADUJI: ZRUŠENÍ LEGISLATIVNÍ NORMY ZVANÉ: 3X A DOST !!!

POŽADUJI: ROZPUŠTĚNÍ PARLAMENTU S KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ VÝMĚNOU VLÁDY ZA "VLÁDU_ODBORNÍKŮ(IC)"

POŽADUJI: KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ I S KOMPLETNÍ STRANICKOU VÝMĚNOU LIDÍ V SENÁTU ČR !!!

PROČ ?

PROTO..

.. >>´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´>>  ..

.. >>´JP DENNÍK 4.LIVE´>>  ..

..například..

~~

26.9.2022.. JP: K DEMONSTRACI V PRAZE, ORGANIZOVANÉ, CHYSTANÉ, DNE 28.9.2022 V PRAZE NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ A V CELÉ ČR.. SKUPINOU OSOB, S WEBEM: NAPRVNIMMISTE.CZ / !!! VARUJI ČESKÝ LID !!! NE VŠICHNI, KDOŽ MAJÍ PENÍZE NA VÝSTAVBU PODIA V PRAZE NA VÁCLAVÁKU, NA OZVUČENÍ, NA VYTVOŘENÍ WEBU, JSOU PRO NÁROD DOBREM !!! TOHLE NEPODPOŘÍM !!! TOHLE NEPODPORUJI !!! JELIKOŽ TO OBSAHUJE ZNAČNÉ PRVKY MORÁLNÍ ZKAŽENOSTI..JDOUCÍ I PROTI PRINCIPŮM KŘESŤANSTVÍ. CHTĚJTE, LIDÉ, VŽDY TAKÉ ZNÁT PODROBNÝ POLITICKÝ PROGRAM RÁDOBY NOVÝCH LÍDRŮ.. JDOUCÍ V HARMONII S MÝM_PÍSMEM. NIKDO SE MNE Z NICH NA NIC NEPTAL, NEZEPTAL, A JDOU SI DĚLAT RÁDOBY REVOLUCI V ČR.. TAKHLE TO: !!! NEPŮJDE !!! NEBUDETE SI VAŘIT DALŠÍ SVÉ SI RŮZNĚ KAŠIČKY NA ÚKOR ZÁJMŮ LIDU..JEN PROTO, ŽE SI KDOŽ MYSLÍTE, ŽE MÁTE VELKÉ LOKTY.

POŽADUJI DEMISI VLÁDY ČR.

AVŠAK MOJE DŮVODY JSOU ODLIŠNÉ ( ZDE I UVEDENÉ ) OD ORGANIZÁTORŮ UVEDENÉ DEMONSTRACE. ROZHODNĚ NEJSEM PROTO, LÉZT DO ZADKU VRAHŮM, TERORISTŮM PUTINOVCŮM. TO JSTE, Z NAPRVNIMMISTE.CZ OPRAVDU PŘEHNALI. TAKHLE TEDY !!! NE !!!

~~

JE NAPROSTO ŽÁDOUCÍ, DŮLEŽITÉ, NEZBYTNÉ: 

~~

,,LIDÉ MUSEJÍ VYVÍJET TRVALÉ ÚSILÍ K TOMU, ABY SE ZBAVILI SVÝCH NEGATIVNÍCH_SKLONŮ. JINAK JIM NEPOMŮŽE ANI ŽÁDNÁ (*například) PILULKA."

(Dr. Edward_Bach, anglický lékař)

~~

Počasí Praha
Počasí Praha - Slunečno.cz

~~

~~

28.8.2022.. JP: TROJJEDINNOST BYTÍ ( OTEC~SYN~DUCH SVATÝ / SYN ČLOVĚKA ) CO BY TOMU VŠEMU DNES ŘEKL "ON" ? ŘEKL BY, V POZITIVNÍM DUCHU PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, SLOVEM SVÝM, PÍSMEM SVÝM, TOTO:

( MOJE_PÍSMO V CELÉ JEHO ŠÍŘI MÁ RYZE CHARITATIVNÍ CHARAKTER, NEVYBÍRÁM OD NIKOHO NA PROVOZ MÝCH WEB_BLOGŮ, WEB_STRÁNEK, ŽÁDNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY ANI NA SVŮJ, ANI NA JINÝ ÚČET, ANI SVÝM JMÉNEM, ANI JMÉNEM NIKOHO JINÉHO. NEJSEM ČLENEM ŽÁDNÉ POLITICKÉ STRANY NEBO HNUTÍ. ) JSEM TOHO NÁZORU, ŽE ABY BYLO MOŽNO PROBLÉMY, SITUACE, ZDÁRNĚ ŘEŠIT, VYŘEŠIT, JE DOBRÉ JE UMĚT SPRÁVNĚ, V_PRAVDĚ, POJMENOVAT. VY, KDOŽ MÁTE ZVYKLOST UTAHAT..UTAHÁVAT..OSTATNÍ, TEDY I MNE, NA TAK ZVANĚ ,,USMRKANÉ_NUDLI" JAKKOLI: TÁHNĚTE SI DO ŘITI, DO TÝ SVÝ, A NEVRACEJTE SE S TÍM. JE MI Z VÁS NEJEDNOU NA ZVRACENÍ.

~~

29.10.2022:

,,OCHLASTÁNO", ,,VYHU..NAHU..LÍNO", ,,POZABÍJENO" ..,,POKŘIVENO".. ,,ZNEVĚROHODNĚNOˇ.. "PŘIOTRÁVENO"..

,,CO JEŠTĚ, ´HOMO_SAPIENS´ UMÍŠ ??"

~~

29.10.2022: KDO NEJDE SE MNOU, DLE MÉHO_PÍSMA, JDE CESTOU POKŘIVENOU, CESTOU ZNAČNĚ PŘEDČASNÉ SMRTI LIDSTVA_SI. JDEŠ CESTOU, KTEROU TI NEDOPORUČUJI ? LIDE ? TAK..PAK..SE: !!! NEDIV !!! NEDIVTE_SE !!!

~~

,,FAŠISTIC_SOUHAJZLÍ" ..VŮČI MNĚ.. VŮČI LIDU.. NÍŽE, A DÁLE V MÉM_PÍSMU UVEDENÉ.., 

..PRÝ ŽE i ,,ŠLECHTO, KNÍŽE(CTVO).. PTACTVO" TOŤ PRÝ ŽE i: ,,PRIMASÍ"

HRA SKONČILA. " TRHNI_SI ".

~~

JAK TADY TAK PÍŠI TYHLE ŘÁDKY, FACEBOOK.COM MI OZNAMUJE MEZI TÍM, VE CHVÍLI, KDY SE POKOUŠÍM ODESLAT ZPRÁVU INFORMATIVNÍ S UVEDENÍM ZDEJŠÍHO WEBU VOLODYMYRU_ZELENSKÉMU..PREZIDENTU UKRAJINY, ŽE MI ZABLOKOVALI FACEBOOKOVÝ U NICH TAK ZVANÝ ,,ÚČET"- NO, TEDY..NEJSEM TO JÁ, KDO POTŘEBUJE FACEBOOK.COM. JE..BYL TO SVĚT LIDÍ, KTERÝ POTŘEBOVAL, ABYCH TAM MOHL SEM TAM PSÁT NĚJAKÝ TEN SVŮJ NÁZOR, PŘÍSPĚVEK..KDYŽ UŽ NA TÉHLE FAŠISTICKÉ PLATFORMĚ LIDÉ ,,ŽIJÍ"..TEDY PŘESNĚJI: ZMÍRAJÍ. POHLEDEM POZITIVNÍM VŠAK, POKUD LIDSTVO BUDE STUDOVAT MOJE PÍSMO, TAK ANI NEPOTŘEBUJE TAKOVÉ PLATFORMY, VYUŽÍVAT, FAŠISTICKÉ, JAKO JE FACEBOOK, YOUTU.BE.. KDYŽ SE TAMNÍ PROVIDEŘI..SPRÁVCI, CHOVAJÍ, JAK SE CHOVAJÍ.. FAŠISTICKY. ( NEDIVÍM SEM NAPŘÍKLAD, ELONU_MASKOVI, ŽE VYHODIL VEDENÍ TWITTERU, HNED PO TÉ, CO JEJ KOUPIL.., POSTUPOVAL BYCH STEJNĚ.)

~~

JSEM: VEGAN. ABYCH JÁ SE například NAJEDL, NEMUSÍ ZEMŘÍT ŽÁDNÁ ŽIVOČIŠNÁ BYTOST. A TO MNE VELMI TĚŠÍ ;-] NO..S TAKOVÝMITO.. ZDE UVEDENÝMI.. ZVRÁCENOSTMI AMORÁLNÍMI, NEGATIVNÍMI NEŘESTMI,  ZVYKLOSTMI LIDÍ SE ŽIVOT NA PLANETĚ ZEMI, PLANETA_ZEMĚ.. ANI LIDSKÉ ZDRAVÍ, LIDSKÁ DŮSTOJNOST..Z TOHO ŽEL .. NETĚŠÍ.

~~

O AUTOGENOCIDNÍ POLITICE V ČESKÉ REPUBLICE V POSAMETOVÉM OBDOBÍ, TRVAJÍCÍ DOPOSUD..

VAROVÁNÍ: ( 29.10.2022.. )ČESKÁ KRAJINA? ČESKÁ REPUBLIKA? TOMÁŠ GARYQUE MASARYK TO CHTĚL MÍT JINAK. SJEDNOTIL NÁRODY MORAVANY, ČECHY, SLOVÁKY. CHTĚL V ZEMI TÉ MÍT PODOBNOST TAK ZVANĚ ČESKO_SLOVENSKÉHO ŠVÝCARSKA. TO BYLO Z DŮVODŮ OSOBNOSTNĚ_RÁDOBY MOCENSKÝCH MEČIAROVSKÝCH POSTSAMETOVĚ V OBDOBÍ LET 1989..ZRUŠENO, ČESKOSLOVENSKO BYLO, I VCELKU PROTIŮSTAVNĚ, NEZÁKONNĚ, ROZDĚLENO. SNAHY T.G.MASARYKA TEDY BYLY POSLÁNY DO KELU. VZNIKLA TEDY NA MÍSTO ČESKOSLOVENSKÉ, KRAJINA V NAŠICH KONČINÁCH ČESKÁ. NOJO, JENŽE, MÁ TO HÁČEK, CELOSTNÍ. A TO TEN, ŽE NEJEN ČR OBSAHUJE SYSTÉMOVĚ, TEDY VŠUDE, I V POLITICE, VE ŠKOLSTVÍ..PROSTĚ VŠUDE SYSTÉMOVĚ, V SYSTÉMU ČR, ZNAČNÉ PRVKY SOBECTVÍ TAK HRUBOZRNNÉHO, ŽE TO LZE PRÁVEM NAZÝVAT FAŠISTICKOU ENERGIÍ. VŮČI KOMU? VŮČI LIDU ZE STRANY TOHOTO SYSTÉMU. NEJEDNOU I LIDÍ VŮČI SOBĚ NAVZÁJEM. VZNIKLO NÁM TAK JAKÉSI FAŠISTIC_RUSKÉ KOLO, OVŠEM JIŽ S PŘESAHEM DO ZAHRANIČÍ..O ČEMŽ SVĚDČÍ TO..SITUACE, I Z MÉHO ŽIVOTA, I FAŠISTICKO ŠPIONSKÉ VŮČI MNĚ. KTERÉ POPISUJI. DOVOLIL JSEM SI NĚKOLIKRÁT POLOŽIT, SPOLU S LIDEM ČR, FAŠISTICKOU VLÁDU. A TO SE NEODPOUŠTÍ, TEDY..ŘEČÍ UVEDENÝCH GRÁZLŮ V SYSTÉMU FAŠISTIC_RUSKÉHO KOLA TOM.

FAŠISTIC_RUSKÉ KOLO.. SEDÍTE LI UVNITŘ, MŮŽETE ZAŽÍVAT I EUFORII, I POCIT ŠTĚSTÍ, I POCITY JINÉ..ALE STÁLE SE JEDNÁ O FAŠISTIC_RUSKÉ KOLO. VÝSLEDKEM KAŽDÉ AKTIVITY, KTERÁ PROŠLA TOUHLE ENERGIÍ BUDOU VŽDY SITUACE, REALITA, REALITY, TOMU ODPOVÍDAJÍCÍ. NO, NUTNO PODOTKNOUT, ŽE MNĚ OSOBNĚ SE Z TOHO DĚLÁ NA ZVRACENÍ. SOUČÁSTÍ TOHOTO FAŠISTIC_RUSKÉHO KOLA JSOU: ČESKÁ_TELEVIZE, ČESKÝ_ROZHLAS A I JINÁ MÉDIA V ČR..LIDÉ SE V NICH FAŠISTICKY CHOVAJÍC, ZVRÁCENĚ AMORÁLNĚ, SPOLEK MILIONCHVILEK.CZ, LIDSKOPRÁVNÍ ORGANIZACE V ČR, POLITICKÁ VLÁDNĚ/I OPOZIČNĚ PARLAMENTNÍ.. SENÁTNÍ..I SFÉRA ČR V CELÉ JEJÍ ŠÍŘI.., TAKÉ NAPŘÍKLAD HNUTÍ: Česká_republika_na_1.místě(..MENTAL_PUTINSKO_ČÍNŠTÍ KOMUNISTÉ).

O MÉDIÍCH ČR I O POLITICKÉ SFÉŘE A JEJICH AMORÁLNÍ ZVRÁCENOSTI FAŠISTICKÉ VŮČI LIDU ČR SE ZMIŇUJI PODROBNĚ V MÉM_PÍSMU NA MNOHA MÍSTECH, TEDY ZDE SE NEBUDU OPAKOVAT.

FACEBOOK.COM A JINÍ AMORÁLNÍ ZVRÁCENCI Z PROVIDERŮ PLATFOREM, JAKO NAPŘÍKLAD YOUTU.BE, A TĚCH, DÁLE, UVEDENÝCH ZDE: https://FASCISMCZ.proweb.cz

SPOLEK: MILIONCHVILEK.CZ

TAK PŘED TĚMIHLE VARUJI ČESKÝ LID OBZVLÁŠTĚ. TAKÉ NYNÍ LID UKRAJINSKÝ. TIHLE MAJÍ NA SVĚDOMÍ TO, ŽE V ROCE 2021 DO VLÁDY USEDLI OPĚT FAŠISTÉ Z ODS. PO TÉ, CO V ROCE 2013 ŠÉF ÚTVARU PRO ODHALOVÁNÍ ORGANIZOVANÉHO ZLOČINU V PODSTATĚ UKONČIL VLÁDU PETRA NEČASE A SPOL, TEDY I MINISTERSKOU FUNKCI PAVLA BLAŽKA NA MINISTERSTVU SPRAVEDLNOSTI, SE TENHLE MAFIÁN EXEKUČNÍ DOSTAL ZNOVU, DÍKY PETRU FIALOVI DO OPĚT MINISTERSKÉ ŽIDLE MINISTRA SPRAVEDLNOSTI ČR. JAK UVÁDÍM NÍŽE, A DÁLE V MÉM_PÍSMU: PETR_FIALA S PAVLEM:BLAŽKEM JSOU CZECH MAFIÁNI NA N´TOU..S MENTAL_PUTINO STRATEGIÍ V ŽIVOTĚ..A FAŠISTÉ VŮČI LIDU. TAK TOHLE MÁ NA SVĚDOMÍ SPOLEK: MILIONCHVILEK.CZ. TEDY.. TOMUHLE RÁDOBY_SI: ,,PRIMASÍ" JÁ ASISTOVAT ANI SVOU PŘÍTOMNOSTÍ JIŽ NEHODLÁM, A NEBUDU. TOMÁŠ HALÍK(například), THEOLOG, KTERÝ VLASTNĚ ANI NEVÍ, KAM PATŘÍ, VZEŠLÝ A PŘIJÍMAJÍC OCENĚNÍ OD CÍRKVE_ŘÍMSKOKATOLICKÉ, KÁŽÍC V CÍRKVI PROTESTANSKÉ, COBY PROFESOR NA THEOLOGICKÉ FAKULTĚ, ZE KTERÉ JSOU VZEŠLÍ LÍDŘI SPOLKU MILIONCHVILEK.CZ .. NO JAK TO MŮŽE VYPADAT ?? ZVRÁCENOST V PŘÍMEM PŘENOSU SE SNAŽÍ ZA PENÍZE .. NEMALÉ.. OD LIDU S DŮVĚROU JEHO JIM DAROVENÉ, ORGANIZOVAT SVĚT. JAK TO MŮŽE .. SVĚT .. REALITA ..VYPADAT ? NUŽ, TAK, JAK TO VYPADÁ. K TOMU SI PŘIPOČTĚME DALŠÍ RŮZNÁ SOBECTVÍ, NAPŘÍKLAD MENTAL_HNUS KOMUNISTICKÝ, KTERÝ MI NAPŘÍKLAD OZNAMUJE, ŽE KDYŽ PODPORUJI UKRAJINU, PODPORUJI VRAŽDY, COBY ZÁMINKOVÉ, ABY MOHLI VYPROVOKOVAT ÚTOK FYZICKÝ NA MNE.. JEN PROTO, ŽE MÁM NA BILLBOARDÍKU SVÉM NAMALOVANOU VLAJEČKU UKRAJINSKOU VEDLE ČESKÉ O VELIKOSTI CCA 6X5cm. HOVADA PROPUTINSKÁ..ZLÁ, NÁSILNICKÁ..ZVRÁCENCI..VYPATLANCI.

LIDSKOPRÁVNÍ ORGANIZACE V ČR ? TY MNE OPAKOVANĚ ODMÍTAJÍ, S TÍM, ŽE TO NENÍ JEJICH TÉMA, KDYŽ JIM POVÍDÁM O VŠEOBECNÉ DEKLARACI LIDSKÝCH PRÁV OSN. ??CO UŽ BY TEDY MĚLO BÝT JEJICH TÉMA ??!!! KDYŽ NE TENTO LIDSKOPRÁVNÍ DOKUMENT??!!! 

UVEDENÉ SUBJEKTY ALE KAMUFLUJÍ, VYKAZUJÍ ČINNOST, AKTIVITY I NEJEDNOU RÁDOBY LÍBIVÉ. JEN TO JEDNO NE: PREZENTACI DOKUMENTU ´VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN´. A TO I PŘESTO, ŽE JE O TO ŽÁDÁM UŽ CCA 10 LET INTENZIVNĚ. PŘIPADÁ TOHLE VŠE, SOUČTEM, NĚKOMU NORMÁLNÍ ? TEN LIDSKOPRÁVNÍ DOKUKUMENT, VYSLOVENÍ JEHO NÁZVU NAHLAS, NENÍ JEDOVATÝ..NEUMÍRÁ SE NA TO.. NA VYSLOVENÍ NÁZVU TOHOŤ. PŘESTO ZA CELÁ TA LÉTA, ŽE TO VYŽADUJI OD VŠECH ZDE ZMÍNĚNÝCH SUBJEKTŮ UVEDENÝ NÁZEV, CO TO SLEDUJI, ANI 1x NIKDO Z NICH VE VEŘEJNÉM, POLITICKÉM, PROSTORU NEZMÍNIL. 

TOHLE OPRAVDU NORMÁLNÍ NENÍ.

VARUJI OBYVATELSTVO ČR, I OBYVATELSTVO UKRAJINY, SVĚTA, PŘED TÍMHLE FAŠISTIC_RUSKÝM KOLEM. VÝSLEDKEM VŠECH AKTIVIT VE SPOLČENÍ S TÍMTO FAŠISTIC_RUSKÝM KOLEM JE, A BUDE.. VŽDY BUDOUCNOST..REALITA, TOMU ODPOVÍDAJÍCÍ. 

 A TIHLE SVĚTA FAŠISTIC SRÁČI SE DĚLAJÍ NEDOTKNUTELNÝMI, KDYŽ O NICH NĚKDE PÍŠI PRAVDU TUHLE, MAŽOU MI RŮZNĚ TEXTY, WEBY, BLOKUJÍ, MAŽOU, MI FACEBOOK PROFIL..ÚČET OPAKOVANĚ.

!!! VÍTEJTE V SS GROUP CZECH_REPUBLIKA !!! KDE SE SMÍ JEN TO, CO FAŠOUNŮM JDE POD NOS, A TO CO NE, SE LIKVIDUJE.

~~

AUTOGENOCIDA.CZ

>>JAK TO VZNIKLO ? >>   >>FAŠISMUS CZ 21.STOLETÍ.. >>   >>HNUS TEN ??>> :

(1. dubna 2021): CO JE ,,AUTOGENOCIDNÍ POLITIKA" ? Je TO politika, zaměřená na genocidu LIDU vlastní vládou..vlatními vládami, politickou garniturou, garniturami, vlastní země. Za genocidní jednání se považuje jakékoli jednání, trýznící, jednak s výsledkem, či záměrem, snížení porodnosti, ale také s výsledkem ÚBYTKU ŽIVOTNÍ SÍLY, ŽIVOTNÍ ESENCE. JDE O TRESTNOU ČINNOST, I PŘÍPRAVA JE TRESTNÁ. V České republice bylo již dílo ZKÁZY DOKONÁNO. Avšak, politika TA, AUTOGENOCIDNÍ, V ČR panuje, okupuje, České obyvatelstvo, DOPOSUD. Proč ? Důvod je prostý. FAŠOUNI si rýžují, tunelují, pakují se, miliony, miliardami tak..na úkor i ŽIVOTA LIDU. V číslech, červených, se o detailech, i vlivu na demografii..na porodnost..dočtete na: FATAMORGANA.Live . Jak TO funguje ? Celé TO stojí na tak zvané: ,,MĚSÍČNÍ MINIMÁLNÍ NEZABAVITLNÉ ČÁSTCE", v prazáladu, ustanovené na takovou výši, ze které se NEDÁ PŘEŽÍT. ZE KTERÉ SE NEDÁ ŽÍT..ponechávané dlužníkům, dlužnicím.

Minimální nezabavitelná částka, aby Lidé vůbec mohli ŽÍT, bydlet, musí být stanovena na nejméně 5ti násobek současného životního minima, tedy na částku cca minimálně alespoň 25 tisíc korun (CZK) s každoroční valorizací. Ve skutečnosti však je koeficient nastaven Legislativně do 31.12.2021 

na 2 násobek ŽM, tedy na 7600 korun měsíčně.

Od 1.1.2022 dvě třetiny součtu ( životní minimum 3860,-Kč+normativní náklady na bydlení, například tedy v Praze ve výši 10120,- což tedy nezabavitelnou částku minimální činí podle tohoto vzorce v roce 2022 ve výši: 9320,- Kč měsíčně.., po kosmetické úpravě životního_minima od 1.4.2022  9860,-Kč(CZK), i po další kosmetické tak úpravě úpravě nejvyšším správním soudem s vládou zahrnutím jej do legislativy například na ČSSZ od 1.10.2022, do praxe od prý 1.11.2022: 11 103,75Kč(CZK).. Kdo z toho poplatí nájem bytu? Se Stravou, ošacením, hygienou, a vším tím, co spadá pod pojem: LIDSKÁ_DŮSTOJNOST ??!!!

!!! NIKDO !!! VY_FAŠISTIC_HAJZLI !!!VLÁDNĚ_PARLAMENTNÍ ZA TOTO LEGISLATIVOU FAŠISTICKOU VAŠÍ, ODPOVĚDNÍ!!! NEBOŤ i, JAK MI SDĚLILA VEDOUCÍ MAJETKOVÉHO ODBORU PRAHA 4, V ČR JE STÁTNÍCH BYTŮ POUHÉ 2% Z CELKOVÉHO POČTU TRHU BYTOVÉHO FONDU


Pronájem bytu Praha - průměrná cena za m2 | Hledám byt.cz

Průměrná cena za m2 06/2021 04/2022 05/2022 06/2022 06/2022 05/2022 06/2022 06/2...
Praha 1 339 401 421 427 1,4 % 26 %
Praha 2 314 401 395 413 4,6 % 31,5 %
Praha 3 309 391 381 400 5 % 29,4 %

A ČESKÁ MEDIA.. ROZHLAS, TELEVIZE, DÁL O PROBLEMATICE MLČÍ SPOLU_FAŠISTICKY S VLÁDOU, S POLITICKOU SCÉNOU ČR PO HAJZLOVSKU VŮČI LIDU..OBLBUJÍC JEJ TAK RÁDOBY NEUSTÁLE..I OBVYKLE PO FAŠISTICKU, PO i například VYSTRČILOVSKU POKUD MOŽNO VŽDY A JEN CO NEJVÍC RÁDOBY LIBOZVUČNĚ S ÚSMĚVEM.

!!! NECHUTNÉ !!!

https://portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/mzdy-a-prace/vypocet-srazek-ze-mzdy-od-roku-2022/

Nových exekucí loni přibylo. Roste počet dluhů na osobu | Peníze.cz https://www.penize.cz/exekuce/431979-novych-exekuci-loni-pribylo-roste-pocet-dluhu-na-osobu

Jde tedy o LIKVIDAČNÍ ZÁKON (Legislativu) Českého obyvatelstva, který se dnes již dotýká cca 0,5 MILIONU obyvatel a jejich rodin, se cca 4,5 MILIONU AKTUÁLNĚ VEDENÝCH EXEKUCÍ.

Podívejte se, milí čtenáři, čtenářky, také například na TOHLE:

~~

1. https://archiv.hn.cz/c1-66248400-pavel-nemec-muz-ktery-pomohl-nastartovat-byznys-s-dluhy-stal-u-vzniku-soukromych-exekutoru-i-zvyseni-odmen-za-vymahani

2. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/marek-hilser_1901241832_haf

3a. https://www.google.com/search?q=pavel+n%C4%9Bmec+exekuce&oq=Pavel+N%C4%9Bmec

3b. https://www.bing.com/search?q=pavel+n%C4%9Bmec+exekuce&form=QBLH&sp=-1&pq=pavel&sc=0-5&qs=n&sk=&cvid=27A7517A39C443398840EF8128F13770

4. https://www.hlidacstatu.cz/osoba/pavel-nemec

5. https://www.hlidacstatu.cz/verejnezakazky/hledat?q=osobaiddodavatel%3Apavel-nemec

..

Petr Fiala (ODS): https://www.hlidacstatu.cz/hledat?q=osobaid%3Apetr-fiala

..

DON PABLO..alias..PAVEL_BLAŽEK MINISTR_SPRAVEDLNOSTI_ČR(FAŠISMU)..https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=pavel+bla%C5%BEek+don+pablo

..

PAVEL BLAŽEK.. EXEKUČNÍ ZÁKON 
( .. >>AUTOGENOCIDA.CZ<<.. )

..

MINISTERSTVO VNITRA ČR..SČUKNUTÉ S EXEKUTORSKOU KOMOROU S FAŠISMEM TÍM, STRAŠÍC LIDI PŘES ČESKOU POŠTU APLIKACÍ:

www.Moje-Jistota.cz(LIDÉ SE BOJÍ SEZNAMOVAT, ZAKLÁDAT RODINY..Z LÁSKY SE STAL EXEKUČNÍ STRACH V ČR..)

..

MANŽELKA PAVLA BLAŽKA EXEKUTORKA.. DRAŽBY NEMOVITOSTÍ .. MAFIA PAVEL_BLAŽEK A SPOL.. / https://www.lidovky.cz/domov/manzelka-radniho-blazka-ziskala-zakazky-od-mesta-vydelala-si-skoro-2-miliony.A100809_152801_ln_domov_tsh

..

PAVEL_BLAŽEK S MANŽELKOU..DRAŽBY NEMOVITOSTÍ.. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=pavel+bla%C5%BEek+s+man%C5%BEelkou+dra%C5%BEby+nemovitost%C3%AD

..

DVA KRAJÍCE CHLEBA NA DEN A OSOBU PRAHA, POD MOSTEM U BULHARA..SPOLEK S NÁZVEM: ´NADĚJE´..

..

Andrej Babiš: https://www.hlidacstatu.cz/hledat?q=osobaid%3Aandrej-babis

..

A TITO, kteří dostali, udržují, po desetiletí, Česk národ ke dnu, na dně, kteří JEJ POTOPILI, když ti ubožáci mnozí z nás si jdou ožádat o dávky hmotné nouze například, aby měli alespoň na polévku kdesi za pětikorunu v charitě, kam si musejí dojet například v Praze MHD načerno bez lístků, protože na jízdenky MHD prostě peníze nemají, tak TITO FAŠISTÉ SADISTIČTÍ, V Čele v současnosti s Petrem Fialou z ODS, se senátem kryjícím jim TOTO, v čele s Miroslavem Vystrčilem, a Milošem Zemanem, těmto ubožákům z nás, jejich tak obětem, letos v srpnu spoluustanovili, odsouhlasili, prohlasovali, že jim tu almužnu měsíční dávek hmotné nouze, pokud nebudou mít na zaplacení pokuty, pokut, budou odejímat.

..

..VÝROK ČECHO_KANAĎANA, ŽIJÍCÍHO CCA 30 LET V KANADĚ: "V KANADĚ NEZNÁM NIKOHO, KDO BY BYL EXEKUCI. V ČR NEZNÁM NIKOHO, KDO BY V EXEKUCI NEBYL..NEBO NĚKDO Z JEHO..JEJÍCH..BLÍZKÝCH..ZNÁMÝCH.."

VÝROK NA TOTO RAKUŠANA, KTERÝ TAM ŽIJE S ČESKOU PARTNERKOU: "JAK DLOUHO TOHLE V ČR TRVÁ? NA MOU ODPOVĚĎ, ŽE CCA 30 LET, NECHÁPAVĚ ODVĚTIL: "A PROČ UŽ TEDY ČEŠI DÁVNO NEDEMONSTRUJÍ ?"..

..

VÝROK ČECHO_ŠVÝCARKY, NA MŮJ ÚDIV NAD TÍM, JAK JSOU TAM NAPŘÍKLAD METAŘI NA ULICÍCH, ZAJIŠŤUJÍCÍ TAM KAŽDODENNĚ POŘÁDEK, ČISTOTU, NAŠKROBENÍ.. A ŽE I TA KOŠŤATA JIM UPRAVILI TAK, ABY SE JIM TOBŘE ZAMETALY SCHODY NA NÁBŘEŽÍ U RHÝNA V BASILEJI, MI ODPOVĚDĚLA SICE KRÁTCE, ALE VÝSTIŽNĚ: "VÍŠ CO BY TO, JIRKO BYLO, KDYŽ BY STÁVKOVALY TECHNICKÉ SLUŽBY??" NA VÍC UŽ JSEM SE K TÉMATU NEPTAL.

..

ČESKÉ ŽIVOTNÍ MINIMUM: CCA 4800,-KČ(CZK)

ŠVÝCARSKÉ ŽIVOTNÍ MINIMUM DLE SDĚLENÍ MI PRÁVĚ ZDE UVEDENÉ ČECHO_ŠVÝCARKY: CCA 2000 CHFr. / tedy cca 47 tisíc kč(CZK).

CENA NÁJMU V CENTRU BASILEJE..LUXUSNÍ GARSONIERA: CCA 1000CHFr+cca 200CHFr. ELEKTŘINA A SUŽBY. POLOBOTKY KOŽENÉ KVALITNÍ: 30CHFr..., TRIČKO BAVLNĚNÉ: 20CHFr., PÉŘOVÁ ZIMNÍ BUNDA: 400CHFr., 15TI DENNÍ DOVOLENÁ ALL INCLUSIVE MALLEDIVY: CCA 1000CHFr.., PLAT ŘIDIČE NÁKLAĎÁKU SKUPINY ´C´ MI TAM NABÍZELI VE VÝŠI 6000CHFr. (NO ALE CHTĚLI ORIGINÁL ŠVÝCARSKÝ ŘIDIČÁK, A TEN JSEM NEMĚL): .

JE ZAPOTŘEBÍ K TOMU JEŠTĚ NĚCO DODÁVAT ?..

TOLIKO MILÍ ČTENÁŘI/ČTENÁŘKY MÝCH ŘÁDKŮ VÁM PRO MOŽNOST SROVNÁNÍ, ABYSTE MĚLI PŘEHELD..ČESKÝ NÁROD JE UDRŽOVÁN, I CO DO ALGORITMŮ VE VYHLEDÁVAČÍCH STRANOU CO NEJVÍC OD MOŽNOSTI OBDOBNÝCH INFORMACÍ, ABY NEMĚLI LIDÉ V ČR SROVNÁNÍ, UŽ JSEM TOHLE PSAL VÍCEKRÁT, NA VÍCE WEBECH, POKAŽDÉ MI TO ALE SMAZALI, A WEBY TY UŽ NEFUNGUJÍ, TO ABY UMLČELI PRAVDU, ABY LID ČR NEMĚL INFORMACE, ABY LIDEM NEUSTÁLE ZAVÍRALI OČI, UMLČUJÍC RÁDOBY PRAVDU. NO, TAK NYNÍ PRAVDA ZASE NACHÁZÍ SVĚTLO SVĚTA. V PRAZE VÍDÁM BĚŽNĚ, KAŽDODENNĚ, LIDI, HLEDAJÍCÍ JÍDLO A JINÉ VĚCI, OŠACENÍ, V ODPADKOVÝCH KONTEJNERECH. PŘÍČINOU JE Z VĚTŠINY TOHTOTO MARASTU MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA PŘI EXEKUCÍCH, ALE I PŘI VSTUPU DO TAK ZVANÉHO ODDLUŽENÍ, KDY LIDEM NEZBÝVAJÍ PENÍZE ANI NA NÁJEM, NA JÍDLO ZDRAVÉ, NA DŮSTOJNÝ ŽIVOT, TEDY I PARTNERSKÝ, V BYTĚ.. COŽ JE V HRUBÉM, TOTÁLNÍM ROZPORU SE VŠEOBECNOU DEKLARACÍ LIDSKÝCH PRÁV OSN, I S ÚSTAVOU ČR. / NAPŘÍKLAD.

..

CO VY NA TO VŠE.. ?? LIDÉ ??

LIDE ? !

  • NÁRODE ČESKÝ " ? ! ..po těch Letech všech..

  • ..po TOM VŠEM ? !


  • ( SEPSÁNO TADY DNE: 15.3.2022 .. AKTUALIZOVÁNO 27.10.2022 )

~~

~~

AUTOGENOCIDA.CZ .. ČÁST 2. (částečně i s opakováním):

´JPeBook.Live´

´GREEN 4.LIVE´

´JP DENNÍK.LIVE´

´JP DENNÍK 4.LIVE´

´FATAMORGÁNA.LIVE´

´CULTURE_PLUS.LIVE´

´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´

FOR_HEALTH: (Verze_A1) .. (..A2)

>>´JP´_INFO_TIPS´<<   HROBEČEK´

TIP_SW: >> Screen_TRANSLATOR <<

SVATÝ_KÓD_PRO_LIDSTVO  ´??_JAKOU_??   

<< HLEDAT Googlem

>>CZECH_MAFIA MENTAL_POKŘIVENÍ IN PUTINO_STYLE TROJŠTÍ _KONĚ<<

( 14.9.2022 .. ČESKÝ LID MÁ CCA PO ČTVRT_STOLETÍ I DOPOSUD FAŠISTICKOU VŮČI ČESKÉMU LIDU MAFII COBY VLÁDU ČR, COBY PARLAMENT ČR, COBY SENÁT ČR, I V OFFICO ÚŘADĚ PREZIDENTA ČR, KTERÁ SE VZÁJEMNĚ PODPORUJE, KTERÉ MÉDIA JDOU NA RUKU TÍM, ŽE O FAŠISMU TOM LIKVIDUJÍCÍM ČESKÝ_LID..RUJNUJÍCÍ JEJ, PO CCA ČTVRT_STOLETÍ MLČÍ. )

~~
13.9.2022..: >>!!!´ČERVENÁ KARTA´!!! <<
~~
13.9.2022.. !!!STOP !!! EXEKUČNÍMU FAŠISMU V_ČR !!!
~~
PASTI NA LIDI OD MPSV A MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI(FAŠISMU)ČR
~~ 

13.9.2022.. POŽADUJI:

!!! DEMISI SOUČASNÉ VLÁDY ČR !!!

!!! STOP VŮČI LIDU NAŘÍZENÝM POVINNÝM TELEVIZNÍM_A_ROZHLASOVÝM_POPLATKŮM    !!!

POŽADUJI: ZRUŠENÍ LEGISLATIVNÍ NORMY ZVANÉ: 3X A DOST !!!

POŽADUJI: ROZPUŠTĚNÍ PARLAMENTU S KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ VÝMĚNOU VLÁDY ZA "VLÁDU_ODBORNÍKŮ(IC)"

POŽADUJI: KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ I S KOMPLETNÍ STRANICKOU VÝMĚNOU LIDÍ V SENÁTU ČR !!!

PROČ ?

PROTO..

.. >>´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´>>  ..

.. >>´JP DENNÍK 4.LIVE´>>  ..

..například..

~~

26.9.2022.. JP: K DEMONSTRACI V PRAZE, ORGANIZOVANÉ, CHYSTANÉ, DNE 28.9.2022 V PRAZE NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ A V CELÉ ČR.. SKUPINOU OSOB, S WEBEM: NAPRVNIMMISTE.CZ / !!! VARUJI ČESKÝ LID !!! NE VŠICHNI, KDOŽ MAJÍ PENÍZE NA VÝSTAVBU PODIA V PRAZE NA VÁCLAVÁKU, NA OZVUČENÍ, NA VYTVOŘENÍ WEBU, JSOU PRO NÁROD DOBREM !!! TOHLE NEPODPOŘÍM !!! TOHLE NEPODPORUJI !!! JELIKOŽ TO OBSAHUJE ZNAČNÉ PRVKY MORÁLNÍ ZKAŽENOSTI..JDOUCÍ I PROTI PRINCIPŮM KŘESŤANSTVÍ. CHTĚJTE, LIDÉ, VŽDY TAKÉ ZNÁT PODROBNÝ POLITICKÝ PROGRAM RÁDOBY NOVÝCH LÍDRŮ.. JDOUCÍ V HARMONII S MÝM_PÍSMEM. NIKDO SE MNE Z NICH NA NIC NEPTAL, NEZEPTAL, A JDOU SI DĚLAT RÁDOBY REVOLUCI V ČR.. TAKHLE TO: !!! NEPŮJDE !!! NEBUDETE SI VAŘIT DALŠÍ SVÉ SI RŮZNĚ KAŠIČKY NA ÚKOR ZÁJMŮ LIDU..JEN PROTO, ŽE SI KDOŽ MYSLÍTE, ŽE MÁTE VELKÉ LOKTY.

POŽADUJI DEMISI VLÁDY ČR.

AVŠAK MOJE DŮVODY JSOU ODLIŠNÉ ( ZDE I UVEDENÉ ) OD ORGANIZÁTORŮ UVEDENÉ DEMONSTRACE. ROZHODNĚ NEJSEM PROTO, LÉZT DO ZADKU VRAHŮM, TERORISTŮM PUTINOVCŮM. TO JSTE, Z NAPRVNIMMISTE.CZ OPRAVDU PŘEHNALI. TAKHLE TEDY !!! NE !!!

~~

ÚRYVEK Z ´https://DENNIK.LIVE´ :

..

3.9.2022.. JP: VLÁDĚ ČR, POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ, SENÁTU ČR, MILOŠI ZEMANOVI

( INFORMATIVNĚ NA VĚDOMÍ LIDU ČR.. EVROPY, SVĚTA.. ):>>13.9.2022..: JSTE PLNĚ ODPOVĚDNÍ ZA NECHUTNÝ POČET BEZDOMOVCŮ V ČR, ZA TO, ŽE LIDÉ SI HLEDAJÍ POTRAVU, OŠACENÍ V ODPADKOVÝCH KONTEJNERECH..<<

13.9.2022: V ČR JE VEDENO TRVALE, PO DLOUHÁ DESETILETÍ PŘES 4_MILIONY EXEKUCÍ, OVŠEM STYLEM LIKVIDAČNĚ FAŠISTICKÝM KOHO SE DOTÝKAJÍ. TAKTO JE POSTIŽENO TRVALE VÍCE JAK 700TISÍC OSOB V ČR S VÍCEČETNÝMI EXEKUCEMI. MAJÍ BLOKOVÁNY BANKOKONTA, MZDY, PŘÍJMY, NEMOHOU TUDÍŽ ANI PODNIKAT.. JSOU V PRDELI !!! A TO DÍKY VÁM !!! DÍKY LEGISLATIVĚ FAŠISTICKÉ, KTEROU JSTE JIM NAPOSTULOVALI. ŘÍKÁTE TÉTO LEGISLTIVĚ EXEKUČNÍ ZÁKONY. JÁ TOMUHLE FAŠISTICKÉMU VAŠEMU HNUSU ŘÍKÁM CZECH_FAŠISTIC SADISMUS NEJVYŠŠÍHO STUPNĚ. POZORUJETE LIDI, JAK ZMÍRAJ POD TÍHOU TOHOHLE VAŠEHO HNUSU. TIHLE LIDÉ NEMAJÍ ANI DÍKY VÁM TUDÍŽ PENÍZE OBVYKLE NA VAŠE ČESKÉ TAK ZVANÉ MILOSTIVÉ LÉTO, KTERÉ SI VYMYSLEL FAŠISTICKEJ_TUNELÁŘ PAVEL BLAŽEK PRO SVOU MILOU MANŽELKU. PODLE WEBU HLÍDAČ_STÁTU.CZ JE CCA 20 EXEKUTORŮ, KTEŘÍ OBHOSPODAŘUJÍ CCA 50% VŠECH EXEKUCÍ V ČR. TO TEDY ZNAMENÁ, ŽE PŘI POČTU CCA 15TISÍC LIDÍ, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI UPLYNULÉ VLNY TZV. MILOSTIVÉHO LÉTA, S POPLATKEM EXEKUTOROVI POVINNÝM VE VÝŠI 900,-KORUN(CZK), SI ZE 7500 DLUŽNÍKŮ/DLUŽNIC, TATO EXEKUTORSKÁ SAMOZVANÁ VIP ŠLECHTA PŘIŠLA SOUČTEM NA ČÁSTKU: 6 MILIONŮ 750 TISÍC KORUN(CZK). TO ČÍSLO VYPADÁ TAKTO:

6 750 000 KORUN (CZK)

VYDĚLENO PRŮMĚRNÝM TEDY POČTEM 20TI EXEKUTORŮ//EXEKUTOREK:

337 500,- KORUN (CZK) PRO KAŽDÉHO/PRO KAŽDOU Z TĚCHTO EXEKUTORŮ/EXEKUTOREK..KDY TITO JSOU VE STYLU TAK NDRANGHET MAFIE, V ČELE S PAVLEM_BLAŽKEM, S KRYTÍM PETREM_FIALOU, TAKTO PROTĚŽOVÁNI, FAŠISTICKY NA ÚKOR LIDÍ, KTERÝM NENECHÁVAJÍ PENÍZE ANI NA OBŽIVU, NA NÁJEM.. NA UVEDENOU ČÁSTKU SI TAKTO PŘIŠLI TITO EXEKUTOŘI, JE LI PRAVDA, CO PÍŠE TEDY O NICH WEB HLÍDAČ_STÁTU.CZ, ZA CCA ČTVRT ROKU LETOS PŘI AKCI JEJICH PRVNÍ, ZVANÉ ČESKÉ MILOSTIVÉ LÉTO, ORGANIZOVANÉ..VYHLÁŠENÉ PAVLEM_BLAŽKEM..MINISTTREM SPRAVEDLNOSTI ČR(FAŠISMU). JAK JE HODNÝ, ŽE?? TENHLE CZECH_SS_MAFIÁN ?!!! HLAVNĚ PRO SVOU MANŽELKU DO SVÝCH KAPES SI HRABOU !!! ABY TOHO NEBYLO MÁLO..CO BY TROŠKAŘILI?..NASTAVILI DRUHOU VLNU TZV. ČESKÉHO MILOSTIVÉHO LÉTA PRÝ NYNÍ NA PODZIM.. ALE PRÝ ZDVOJNÁSOBUJÍ POPLATEK EXEKUTORŮM(KÁM), TEDY NA CCA 1800,-KORUN(CZK).. NO, JAK VIDNO, S JÍDLEM ROSTE CHUŤ. MAJÍ TEDY PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍJEM, POKUD SE ZŮČASTNÍ ZNOVU ALESPOŇ 15TISÍC DLUŽNÍKŮ/DLUŽNIC, ZA AVIZOVANÉ ČTVRTLETÍ PODZIMU VE VÝŠI CCA 675000,-KORUN(CZK).

KOHO, VLÁDO, POSLANECKÁ SNĚMOVNO, MILOŠI_ZEMANE POD TÍMHLE FAŠISTIC_HNUSEM PODEPSANEJ, ..KOHO CHCETE OBLBOVAT ?!!!

30 LET V ČR POLITICKÉ STRANY ČESKOU REPUBLIKU SVÝMI ZNÁMÝMI KAUZAMI TUNELOVALI..JEJICH ZMRDI, A NYNÍ, KDYŽ UŽ JE ZRUJNOVANÁ I DEMOGRAFIE, SE STÁLE CHTĚJÍ TAKTO JEŠTĚ FAŠISTICKY TOČIT NA TOM, CO ZE ŽIVOTA ČESKÉHO LIDU JEŠTĚ ZBYLO !!! FAŠISTIC HAJZLI !!! GRÁZLI !!!

ČESKÝ ROZHLAS VŽDY PROMPTNĚ PŘISPĚCHÁVÁ S NĚJAKOU POTĚMKINOVSKOU ZPRÁVOU VE PROSPĚCH TĚCHTO FAŠISTIC ŠMEJDŮ, JE TAK KOLABORANT FAŠISMU V ČR VŮČI LIDU!!! ZATAJILI ( NEJEN ČESKÝ ROZHLAS Z MÉDIÍ..I TAK ZVANĚ VEŘEJNOPRÁVNÍCH ) LIDEM TOHLE VŠE, O ČEM ZDE PÍŠI, NEINFORMUJÍ LID, PŘESTO, ŽE UŽ I PO VÍCE LET ODE MNE MAJÍ PODROBNÉ INFORMACE. JE TO FAŠISTIC VŮČI LIDU ČR HNUS SEBRANKA, OVŠEM TÍMTO TAKÉ ZNAČNĚ STÁTO PODVRATNÁ, ZRÁDNÁ, TÍM ZNAČNĚ OSLABUJÍC LID ČESKÝ, ČESKOU REPUBLIKU, ČESKOU EKONOMIKU, ČEHOŽ ZNEUŽÍVAJÍ TAKOVÍ GRÁZLI, JAKO NAPŘÍKLAD VLADIMÍR_PUTI A SPOL, KTERÝ SE NECHAL DO MÉDIÍ SLYŠET, ŽE DO CCA 4LET.. ZA VLÁDY PETRA_FIALY VYMAŽE ČESKOU REPUBLIKU Z MAPY. JSTE, POLITICKÁ SFÉRO ČR TAK SILOU VELEZRÁDNOU, VLASTIZRÁDNOU I PRO LID ČESKÝ, PRO ŽIVOT LIDU, JSTE VNITŘNÍM NEBEZPEČÍM JAK PRO ČESKÝ LID TAK, I PRO EVROPU, PRO EU, I PRO STABILITU BEZPEČNOSTI TAK VE SVĚTĚ. ZAŠLI JSTE PŘÍLIŠ DALEKO, ZRUJNOVÁNÍ ČESKÉ EKONOMIKY, ČESKÉ DEMOGRAFIE, JE DÍKY VÁM ROZMĚRŮ ENORMNÍCH, COŽ UŽ FAKTICKY DESTABILIZOVALO BEZPEČNOST JA K V ČR, TAK V EVROPĚ, TAK I VE SVĚTĚ, A POKLÁDÁ TO I EKONOMIKU ČR, DŮCHODOVÝ SYSTÉM, O KTERÉM TVRDÍTE, ŽE SI LIDÉ MAJÍ SPOŘIT, A SNAŽÍTE SE TAK VYVÁZAT Z POVINNOSTÍ, KTERÉ VÁM UKLÁDÁ DOKUMENT

"VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN",

KTERÝ JE V ČR MEDIÁLNĚ TABUIZOVÁN, I VÁMI, NIKDE O NĚM NENÍ SLYŠET, VIDĚT, ANI ZMÍNKA !!! VY KRETÉNI FAŠISTIČTÍ !!!

30 LET SI HRABETE HLAVNĚ POD SEBE, ZRUJNOVALI JSTE LID, ČR, VYTVÁŘÍTE PO CELOU DOBU I PRO PODNIKATELE PROSTŘEDÍ ZNAČNĚ NESTABILNÍ .. TEDY SE SNADNO DOSTÁVAJÍ MNOZÍ LIDÉ DO i FINANČNÍCH PROBLÉMŮ .. NEMUSEJÍ TO MNOZÍ ZVLÁDNOUT. ALE TO NEZNAMENÁ, ŽE KDYŽ NEMAJÍ NĚKTERÉ ZÁLEŽITOSTI VE SVÉM ŽIVOTĚ ZROVNA TAK V POŘÁDKU, ŽE NA NĚ MUSÍTE FAŠISTICKO_EXEKUČNĚ LIKVIDAČNĚ ZAKLEKÁVAT !!! VY HOVADA !!! ROZBILI JSTE TAK JISTĚ MNOHO RODIN, VZTAHŮ, ODROVNALI JSTE ZA UPLYNULÉ ČTVRT_STOLETÍ OPROTI TOMU PŘEDCHOZÍMU PORODNOST V ČR.. !!! JDĚTE DO ŘITI !!! VY FAŠISTIC DEBILOVÉ !!!

UŽ TOHO S VÁMI BYLO OPRAVDU, UŽ TOHO S VÁMI JE OPRAVDU

!!!DOST!!!

!!! VYPADNĚTE !!!

Z POLITIKY !!! ZE STÁTNÍCH FUNKCÍ !!! TAKOVÉHLE FAŠISTIC ZRŮDY V POLITICE , VE STÁTNÍCH FUNKCÍCH, ČESKÝ LID !!! NEPOTŘEBUJEME !!!

~~

>>TIP: ZDE SI MŮŽETE VYTISKNOUT MOJE ´JP_iPOZVÁNKY´ K NÁVŠTĚVĚ MÝCH WEBŮ, NASTŘÍHAT SI JE, A OBDAROVÁVAT JIMI SVÉ PŘÁTELE,..ZNÁMÉ..<<

>>NEBO TAKÉ ZDE << VAŠÍM VÝBĚREM <<

~~

>> DALŠÍ TIP: SOUBORY..´JP_STRÁNKY..´ KE STAŽENÍ ZDE [*PDF]<<

>> Můj DALŠí zde TIP: >> JP-MONITOR..>>

~~

~~

~~

JPelischek.proweb.cz

~~~

AUTOGENOCIDA.CZ

~~

POCHÁZÍM PO PŘEDCÍCH Z ŽIDOVSKÉ KOMUNITY. NÍŽE UVEDENÍ TO MNOZÍ Z NICH VELMI DOBŘE VĚDÍ.. MUSÍ TO VĚDĚT UŽ Z POVAHY JEJICH AKTIVIT..NEJEDNOU I ŠPIONSKO_ZÁŠKODNICKY SLÍDILSKO ŠMÍRÁCKÝCH, OBSKURNĚ I OPLZLÝCH, VE SNAZE MI NIČIT VŠE V ŽIVOTĚ, VČETNĚ A TO ZEJMÉNA VZTAHŮ, ZEJMÉNA MOŽNOST VZTAHU PARTNERSKÉHO S NĚJAKOU ŽENOU.. VE SMYSLU I PODROBNOSTÍ, KTERÉ JSEM I DETAILNĚ POPSAL, ZDOKUMENTOVAL.. BYŤ TO RŮZNĚ KAMUFLUJÍ..DĚLAJÍC ZE SEBE RÁDOBY PUPEK SVĚTA SVATÝ. NO, SVATÍ TEDY ROZHODNĚ TITO NEJSOU. JEJICH ÚTOKY VŮČI MNĚ VNÍMÁM COBY ASYMETRICKOU JEJICH VÁLKU ÚTOČNĚ VEDENOU PROTI MNĚ, SKRYTĚ ANTISEMICKOU, V i ANTI KRIST_KLANU. TOTO VŠAK JE ÚTOKEM .. JIMI PROVOZOVANOU ASYMETRICKOU ÚTOČNOU VÁLKOU .. TAKÉ VŮČI OSTATNÍMU ŽIDOVSKÉMU SVĚTU..KŘESŤANSKÉMU.. JDE O TAK I ÚTOČNOU JEJICH VÁLKU S PODSTATOU HODNOT, NA KTERÝCH JE ZBUDOVÁNA V POKUSECH LIDSTVA EVROPA S JEJÍMI I SPŘÍZNĚNCI. UVEDENÁ VÁLKA ZÚČASTNĚNÝCH ÚTOČNÁ TEDY JE PODSTATOU ZLA NA ZEMI PLANETĚ. MUSÍ BÝT VYKOŘENĚNA COBY JEDOVATÝ..TOXICKÝ..PLEVEL, ŠKODÍCÍ ZÁMĚRNĚ CÍLENĚ SYSTEMATICKY ASYMETRICKY VÁLEČNĚ SI ÚTOČNĚ LIDSTVU..CHCE LI LIDSTVO PŘEŽÍT, A ZVLÁDNOUT ZDÁRNĚ I OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE KLIMATU..KLIMATICKÝCH ZMĚN, EKOLOGIE OBECNĚ.

~~

OSOBY, SUBJEKTY (VÝBĚR TĚCH PODLE MÉHO NÁZORU ZNAČNĚ TAK VIDITELNÝCH, PODLE MÉHO NÁZORU TEDY I TAK SE ZNAČNĚ NEBEZPEČNÝM PRO SPOLEČNOST TAKTO CHOVÁNÍM..BYŤ PODLE POZEMSKÝCH ZÁKONŮ A TRESTNÍHO PRÁVA SOUDNĚ NEPOSTIŽITELNÍ..TEDY NE VŠICHNI), KTERÉ PODLE MÉHO NÁZORU FAŠISTICKÝM PŘÍSTUPEM POŠKOZUJÍ LID ČR, POTAŽMO I ŠÍŘEJI LIDSTVO NA ZEMI PLANETĚ. NĚKTEŘÍ Z NICH USTANOVOVÁNÍ VYLOŽENĚ FAŠISTICKÝCH ZÁKONŮ, JINÉ S VĚDOMÝM TICHÝM SOUHLASEM JIM V TOM SEKUNDUJÍC, JINÍ TŘEBA SVOU ÚTOČNOU AMORÁLNĚ ZVRÁCENOSTÍ RŮZNĚ..

15.3.2022: DÁLE MENTAL_PUTINISTIČTÍ_FAŠISTÉ V ČR : SUBJEKTY mediální, web_mediální, web_platformy seznamovací a jejich provozovatelé..správci, obecně IT, Mediální prostředí ČR (individuální osobnostní vyjímky jistě jsou, jako ve všem), DÁLE  : ..

>> SPOUŠŤ.. >>

>> KAMUFLÁŽ.. >>

>> HROBAŘÍCI.. >>

>> AUTOGENOCIDA V ČR.. >>  

>> HNŮJ >>

TOTO: >> SPOUŠŤ.. >> VÍCE, ČI TU A TAM MÉNĚ, BYŤ I DĚLAJÍ, ŽE SI TO NEUVĚDOMUJÍ, ZA i TICHÉ, DLOUHODOBÉ, ( VÍCELETÉ DOPOSUD ) PODPORY SPOLKU: MILIONCHVILEK.CZ (SPOLU TAK I S VEŘEJNOPRÁVNÍMI MÉDII ČR NEJEDNOU, A JEJICH SPŘÍZNĚNCŮ )..DOPOSUD 

Vše je o LIDECH uvnitř uvedených organizací. Nelze si myslet, že když si některá změní, či doplní, název, bez morální přeměny a bez personálních tak s tím i spjatých změn, že najednou fašismus ten zmizí. TAK TO OPRAVDU NENÍ. NEZMIZÍ.

Dále, historicky, byl jak víme, fašista Adolf Hitler.

..subjekty, s osobami uvnitř sebe, či samostatné i osoby takové, provozující nějakou, byť i zdánlivě skrytou, formu, či formy, FAŠISMU.. Tito si však vždy dávají záležet na tom, aby jejich oběti, na které svůj fašismus cílí, zaregistrovaly, aby se staly jejich oběťmi.. Obvykle TITO používají nDranGhetně formy útoků FAŠISTICKÝCH v podobě například psycho_fašistických teror útoků na Lidské emoce různě, i cíleně na mobil či počítač člověka..LIDÍ.. a jsou v tom urputní..sem tam TO proloží nějakou záškodnicko špionskou akcí ničící Vám vztahy cíleně i systematicky.., Seznamovací platformy webové dělávají taktéž fašismus, i jsou zneužívány záškodnicky uvedenými nDranGhetními fašouny, také používají hnusy cílící na emoce LIDÍ, které si vytipovali, nazývajíc TO obvykle reklamou.., ovšem TITO TOP doplňují KARTEL MAFIJNĚ o v podstatě reálnou blokaci možnosti se seznámit, kde mívají služby pro ženy zdarma..lze si asi tak představit, co asi s takovými zdarma založenými ženskými profily tito IT správci kde dělají, podnikají.. kdy ženy ty nic netušící se jen zapíší na seznamku..vše ostatní už pak nemají pod kontrolou svou, jelikož v ČR panuje mega_hysterie mužská seznamovací, z důvodu extrémně nedostatkové bytosti..kterou je nezadaná žena, chtějící se pářit s mužem partnersky..natož ještě aby se našly dvě souznící si společné Lásky. Dalo by se říci, že kapacita web_platforem seznamovacích v ČR je pouze takovým bludištěm, pro normální muže disfunkčním, jen aby zaplatili, zabloudili, a bloudili, a bloudili..

Další značnou sférou fašistickou shledávám sociální sítě, každá, jak zaznamenávám, je fašisticky zneužívána, ať už uživatei, či IT správci. Tedy doporučuji používat pouze webové stránky s emailovou komunikací, bez používání sociálních sítí, doporučuji To z bezpečnostních důvodů pro LIDSTVO, ale i pro jednotlivce.

>> ,,Hrobaříci"..>>

>>MENTAL_FAŠISTIC_ŠUPÁCKO_VAGABUNDO_KŘIVÁCKÁ MAFIE_ČESKÝ_ROZHLAS..>>

.. ..POVAŽUJI TENTO SUBJEKT, SPOLU S JEJICH SPŘÍZNĚNCI ZA JEDNO ZE SVĚTOVÝCH EPICENTER ZLA NA PLANETĚ ZEMI, ODKUD SE ŠÍŘÍ DÁL, A TO UŽ PO MNOHO LET. JDE O TO, ŽE SI TATO ORGANIZACE, TOTO RADIO, >>HŘEJE PERSONÁLNĚ NA PRSOU HADY>>, TYPU JAN_BURDA (například), KTEŘÍ NEUSTÁLE MEZI ŘEČÍ VKLÁDAJÍ DO RÉTORIKY NECHUTNO..NECHUTNO PSYCHO MENTAL FAŠISTIC NA N´TOU, BYŤ SE SNAŽÍ TO RŮZNĚ KAMUFLOVAT, JAKOBY I SKRÝVAT. DOKUD TOTO PERSONÁLNĚ V TÉTO ORGANIZACI BUDE, TEDY DOKUD LIDÉ, KTERÉ DOPORUČUJI VE SVÉM PÍSMU NA VYHAZOV Z ČESKÉHO ROZHLASU, DOKUD NEDOJDE K PERSONÁLNÍM ZMĚNÁM, NA KTERÉ APELUJI VE SVÉM PÍSMU, V ČESKÉM ROZHLASE, NEMŮŽE SE TENTO SUBJEKT ŘADIT MEZI SLUŠNÉ. TAKTO JDE O SUBJEKT VŮČI LIDU I FAŠISTICKY NEPŘÁTELSKÝ, BYŤ TO I RŮZNĚ MASKUJE MODERÁTORSKY, RÉTORICKY, KAMUFLUJE. DRZOST TAMNÍCH ZVRÁCENCŮ NEZNÁ MEZÍ. A TOMU MUSÍ BÝT UČINĚN KONEC. NESTRPÍM FAŠISTICKÉ MANÝRY U LIDÍ V MÉDIÍCH, jejich fašistických spřízněnců(kyň). BEZ POVŠIMNUTÍ BEZTRESTNĚ I RUKOU BOŽÍ..NEBES, KOSMU.

MENTAL_PUTINISTICKO_FAŠISTÉ..FAŠOUNI VŮČI LIDU ČR : 

FPOSLANCI/POSLANKYNĚ ČR..TEDY POSLANECKÁ SNĚMOVNA ČR V PERSONÁLNÍM OBSAŽENÍ K DATU 14.10.2022 A UŽ CCA PO 30 LET,

SENÁTOŘI/SENÁTORKY.. TEDY SENÁT ČR

Facebook.com ( META) NEUSTÁLE MI BLOKUJÍ FB PŘÍSPĚVKY, FB ÚČTY, NA POLITICKOU PROPUTINSKOU OBJEDNÁVKU. ZATÍMCO PUTIN JE ZNEUŽIL A ODHODIL. 

   / ČTK.. Česká tisková kancelář / AHAONLINE.cz a jejich web_reklamní partner (OBA /) Lidovky.cz / REFLEX.cz,

ČESKÁ_TELEVIZE.. NAPŘÍKLAD MODERÁTOR TELEVIZE ČT24 DANIEL TAKÁČ Z ČT24, TELEVIZE V ČR OBECNĚ, JAK LZE V ČASE POZOROVAT, CÍRKEVNĚ ZAMĚŘENÉ NEVYJÍMAJE.. OBDOBNÉ JE TO U RADIÍ ČR, JAKO KDYŽ BY TUHLE TOXICITU SI VZÁJEMNĚ PŘEDÁVALI..BYLI JÍ NAKAŽENÍ, KDY VŠAK ČRO_PLUS 92,6FM JEDNOZNAČNĚ V TOM DOMINUJE, JDE O EPICENTRUM ZLA NA ZEMI..JEDNO Z EPICENTER ZLA NA ZEMI, TĚMI, KDOŽ SE TAKTO Z NICH CHOVAJÍ, ZAŠPINILI TAK JMÉNO ČESKÉHO ROZHLASU JAKOŽTO SUBJEKTU..

DRUHÝM TAKOVÝM EPICENTREM ZLA NA ZEMI PLANETĚ  JE NAPŘÍKLAD VLADIMÍR PUTIN A SPOL..

DÁLE TEDY TAKÉ: CZECH RADIO: ČESKÝ ROZHLAS..ZEJMÉNA: NA ČRO PLUS 92,6 FM.. MODERÁTOŘI/MODERÁTORKY: MARTINA MAŠKOVÁ, JAN BURDA, VOPÁLENSKÁ A SPOL. S JEJICH MNOHDY AŽ OPLZLÝM CHOVÁNÍM DO MIKROFONU, DO ÉTERU..RÉTORICKY..VÝZNAMOVĚ.. RŮZNĚ MEZI ŘEČÍ..

YOUTU.BE PROVOZOVATEL V ČR, 

FACEBOOK.COM (META) A JEMU OBDOBNÍ..

METROZOOM.CZ, DENÍK_N.SK ,

CENTRUM.CZ ZDEŇKA BAKALY

BLOGGER.COM, GOOGLE V ČR

EuroZprávy.cz,  

MSN.com ,

Aktuálně.cz.. 

JACK_WOLFSKIN reklamní jejich agentura, provozující různě Mental_Psychopaticko_toxickou prý že: reklamu, pouštíc ji LIDEM různě do mobilů, do pc.. HOVADSKOU..nejednou..

 >>České seznamovací web-platformy, (kde mají pravidla interní pro inzerující nastavená taková, že nelze ani tam uvádět svůj email, svůj web, jen blokujou, a blokujou, i tamní různě inzerentky, inzerenti, se navzájem, například, obecně mohu říci, že ponejspíš všechny z těchto v ČR web_platforem jsou spíše PUTINISTICKKO_FAŠISTIC_SLÍDILSKÉ, AŽ PAK NĚJAK SEZNAMOVACÍ. 

SPECIALITOU, MENTAL_FAŠISTICKOU, SHLEDÁVÁM WEB_PLATFORMU: KATOLICKÁ_SEZNAMKA.CZ ..CO TEN WEB MASTER SI DOVOLUJE, K JAKÉMUSI MUŽI, VZOROVÉMU, TAM, KE DNI 4.4.2022, KTERÉHO..TEDY ŽE MUŽE NAZÝVÁ AUTOMATICKY TRUBKOU.. TEDY MUSEJ SE MU MUŽI PODLÉZT POD TOUTO URÁŽKOU, DISKRIMINAČNÍ, TOMUHLE KTRETÉNOVI, POKUD CHTĚJÍ SI TAM ZAINZEROVAT, ČI SE SEZNÁMIT, TAK TOHLE JE VRCHOL FAŠISTIC AROGANCE, TY KRETÉNE SPRÁVČE Z TÉTO PLATFORMY..JDI SE VYSRAT !! A ZALEZ SI DO ŘITI SVÉ, A ZŮSTAŇ SI TAM AŽ DO TŘEBA PŘES..ALEJŮJA, MOŽNÁ I AKADEMICKEJ DEBILE.

 TNapříklad: RANDE.CZ, provozované jakýmsi TANGER.. 

TAK AŤ SI TO STRČEJ DO ŘITI, cca 5 Let jsem byl na  ŠTĚSTÍ.cz << , a jediné, v uplynulých letech, kdy Mi někdo napsal..odpověděl, bylo, že Mi správce zablokoval zobrazování inzerátu kvůli tomu, že jsem tam uvedl svou www_blog stránku. Tak už ani tam NEJSEM. Nejsem teď tedy na žádné, aktivně, ze seznamek. )

JEDNI Z NEJVĚTŠÍCH V SOUČASNOSTI, ČESKÝCH, FAŠISTIC SVIŇ: Subjekty, působící na internetu coby web platformy pod mateřskou či sesterskou firmou Economia a.s. s jejím majitelem Zdeňkem Bakalou, tedy jde o : 

Google.com se sídlem: Stroupežnického 17,_Praha5_Smíchov..spolu s tak i: Blogger.com

..

Z KULTURY: ŠVANDOVO DIVADLO V PRAZE ..ODE MNE VÍCE O NICH TADY PRO TUTO CHVÍLI BEZ KOMENTÁŘE..

 Exekutorská komora ČR  OSVČ tzv. SOUDNÍ EXEKUTOŘI ..

Vrcholem FAŠISTIC NESTOUDNA z nich je například rádoby si monstrum, prezentující se například pod názvem:

 Například Miloš Zeman, který navrhuje 6.4.2022 do funkce ústavního soudce člověka, který se provozoval nezákonné exekuce .. kolaborant mental_putinistic_fašistickej vůči LIDU ČR, ../

 ..,,KRUK Česká a Slovenská republika", nechávajíc se zastupovat Eldorádní Zlatokopkou prej že tak ,,podnikatelkou" OSVČ prej že ,,soudní"EXEKUTORKOU JUDr. Evou Koutníkovou EXEKUTORSKÁ KANCELÁŘ ZNOJMO, na adrese: Jezuitské náměstí 156/2, 669 01, Znojmo ( www.soudniexekutorka.cz ) TO JE SS_CZECH_FAŠISTIC_BORDEL..PO ČTVRT STOLETÍ V ČR !! FAŠISTICKEJ !! 

18.10.2021: ..prozatím zde seznam subjektů s jejich FAŠISTICKÝMI manýry, které dlouhodobě tak otravují veřejný prostor LIDU, tímto uzavírám, avšak, s možností, jej kdykoli rozšířit. Případné smazání odsud, z Mého Písma, o FAŠISMU provozovaném těmito subjekty, může trvat velmi dlouho..( velmi dlouho..více Let, také trvalo, nežli jsem zde tuto web stránku zavedl..) Měli si TO rozmyslet před tím, nežli se snažili Mne psychofašisticky deptat. Každý člověk má možnost obrany před napadáním prvoútočným, a navíc neodůvodněným. S tím musejí FAŠOUNI světa počítat. Smazání jich z Mých textů je možné pouze na základě Mého opětovného jich dlouhodobého pozorování, případného, na základě Mého úsudku. v současnosti je obvykle však nesleduji příliš, nebo vůbec..

Další informace například zde:

JPeBOOK.org

AUTOGENOCIDA.CZ

https://jp-aktuality.proweb.cz/

https://poezie.proweb.cz/jp-poezie-a-jine-texty-clanky/9842-misa-apartheid

..Informace o FAŠISMU jinde ve světě..(například) DALŠÍ FAŠISTÉ, FAŠISTKY, VE SVĚTĚ :

https://JesusSchool5.blogspot.com

..přičemž: TERORISTOU  N.1 NA ZEMI_PLANETĚ JE GROUP :

VLADIMÍR PUTIN,  JEHO MLUVČÍ PESKOV A SPOL, SE SERGEJEM_SHOJGU, BOMBARDUJÍCÍ V SÝRII, NA UKRAJINĚ, CIVILNÍ OBJEKTY, OSTŘELUJÍC JE I BOMBARDÉRY, RAKETAMI, RODINNÉ DOMY, BYTOVÉ DOMY, SÍDLIŠTĚ, MĚSTA, V NICH ŠKOLY, NEMOCNICE, ŠKOLKY..STAROBINCE..NEBEROU SI TIHLE ŠMEJDI SERVÍTKY, AKTUÁLNĚ NECHÁVAJÍ NĚKOLIKÁTÝ DEN VYHLADOVĚT BEZ JÍDLA, BEZ VODY, BEZ ELEKTŘINY, MĚSTO MARIUPOL, NEPOVOLUJÍ DO NĚHO ANI PŘÍJEZD HUMANITÁRNÍ POMOCI, ČERVENÉHO KŘÍŽE..KDY OSTŘELUJÍ GRANÁTOMETY I MÍRUMILOVNÉ CIVILISTY, TEŘÍ SE VYSKYTNOU NA ULICI..VIZ BLIŽŠÍ INFO NAPŘÍKLAD >>ZDE: https://CulturePlus234.blogspot.com<<

>>VLADIMÍR MICHAJLOVIČ GUNĎAJEV, NAZÝVAJÍC SE TAKÉ JMÉNEM: KIRILL<< ZRALÝ TAK I NA PSYCHIATRICKOU LÉČBU, S VYHAZOVEM JEJ Z CÍRKVE

TOTO ZDE UVEDENO, TO JE ,,JEN" VZOREC HOJNĚ SI NA ZEMI PLANETĚ FAŠISMU ROZVINUTÉHO.., PROVOZOVÁNÍ, PĚSTOVÁNÍ, PROJEKTOVÁNÍ, SI FAŠISMU LIDÍ DO SVÝCH KAŽDODENNÍCH AKTIVIT, DO RŮZNÝCH PLATFOREM..NAPŘÍKLAD INTERNETOVÝCH.., DO POLITIKY, DO JIMI USTANOVOVANÉ LEGISLATIVY, DO ZÁKONŮ.. TITO LIDÉ SE PŘI TOM TVÁŘÍ, VĚDOMĚ, MASKUJÍC TUTO SVOU MORÁLNÍ ZVRÁCENOST, TVÁŘÍ SE NORMÁLNĚ, JAKO BY BYLI NORMÁLNÍ. ALE NORMÁLNÍ OPRAVDU NEJSOU. VZÁJEMNĚ SE I PODPORUJOU, DĚLAJÍ S I NAPŘÍKLAD REKLAMU, A VE SVÝCH AKTIVITÁCH SE ASYMETRICKY, CO MOŽNÁ NEJNENÁPADNĚJI, DOPLŇUJÍ..DOKUD SE TO TUTLÁ, JAKMILE SE TO PROVALÍ, DĚLAJÍ TO VCELKU JIŽ NEPOKRYTĚ. HAJZLI. NO, POKUD JDE O MNE, DNE 27.3.2022 JSEM SE Z UVEDENÝCH DŮVODŮ ROZEŠEL V ŽIVOTĚ S PLATFORMOU YOUTU.BE. JEJÍ PROVOZOVATELÉ..TITO ZVRÁCENCI NECHŤ SI UVĚDOMÍ, ŽE JSEM JE CCA 50 LET NEPOTŘEBOVAL, OBEJDU SE TEDY BEZ NICH I NADÁLE..A VELMI VARUJI ŠIROKOU VEŘEJNOST PŘED JEJICH PRAKTIKAMI, KTERÉ PROVOZUJÍ MEZI SLEDOVÁNÍM VIDEÍ, NAZÝVAJÍC TO REKLAMAMI..ALE REKLAMY..NEFAŠISTICKY PSYCHO HYBRIDNÍ, KOREKTNÍ, VYPADAJÍ JINAK. TITO YoutuBERŠTÍ BY CHTĚLI PENÍZE ZA TÓ, ŽE TÓ DĚLAT NEBUDOU.. COŽ JE OVŠEM MAFIOZNÍ, V PODOBENSTVÍ INKASOVÁNÍ VÝPALNÉHO ZA KLID OD TĚCH JEJICH PSYCHO FAŠISTIC HAJZLOVIN PŘI SLEDOVÁNÍ VIDEÍ. TEDY TOHLE PODPOROVAT JAKKOLI NEHODLÁM. JE DOBRÉ, NAVRÁTIT SE K POSLECHU CD, ČI DVD, MP3.. VINILŮ..TEDY GRAMO_DESEK..OPRÁŠIT JE.. A TITO, YoutuBERŠTÍ A JEJICH FAŠISTIC SPŘÍZNĚNCI , AŤ SI NASEROU.

S OHLEDEM NA TO, VŠAK, ŽE JDE JEN O VZOREC, TEDY NIKOLI O VÝČET VŠECH FAŠISTŮ, FAŠISTEK, VŠEHO FAŠISMU NA PLANETĚ ZEMI, JE NASNADĚ, V JAK ŽALOSTNÉM STAVU SE V TOMTO SMĚRU LIDSTVO NACHÁZÍ. 

SOUVISEJÍCÍ INFO : >>´HUMAN_RIGHTS_4.LIVE´<< 

~~~

~~~ 

´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

´JPeBook.org´.. ´JP_ZÁPISNÍK č.2´

(31.10.2022)..´JP´TIPS : NA KANDIDÁTY/KANDIDÁTKY DO OFFICO PREZIDENTSKÉHO_ÚŘADU ČR 


´JP´ZÁPISNÍK..POZNÁMKY´ ( č.2 )

/ Autor: ´JIŘÍ PELÍŠEK ´  ´JP´  ´JP_ZÁPISNÍK: ´(>>N.1<<)´ ,´(>>N.2<<)´ ,´(>>N.3<<)´ .. ( JESUS_SCHOOL ) ..   ´FATAMORGANA.LIVE´ ... Email: [ JPelischek@outlook.com ] + [ JPelischek@protonmail.com ] / Duplicitní Email PROTO, ŽE Emaily MI umí nejednou RŮZNĚ, i SABOTÉRSKY TRUCOVAT / 

*~~*

 

~~

JP:

?? JAKÁ JE ??

?? LÁSKA ??

.. SEM TAM.. ČERNÁ, RUMĚLKOVÁ, ČI  BLONDÝNA ..

..

?? LÁSKA ??

!! JÓ.. LÁSKA :-) !!

.. KRÁSA i JEJÍ.. "ZEVNITŘ: VYCHÁZEJÍ"..

TAK: HATHA JÓGA PRAVÍ.

.. LEČ CO ´HOMO_SAPIENS´ S POJMEM TÍM "LÁSKA" NEJEDNOU PŘEDVÁDÍ MEZI SEBOU NAZÁJEM SI !! I VŮČI MATCE ZEMI, PŘÍRODĚ, VEŠKERENSTVU !!

JE TÓ..TAKOVÁ NEJEDNOU ,,HRA" SI NA ,,JAKÓ LÁSKU".

ROZHLÉDNĚTE SE KOLEM, PO PLANETĚ, "HOMO_SAPIENS", CO JSTE TOUHLE ENERGIÍ ,,VYTVOŘILI..STVOŘILI". A CO TVOŘÍTE KAŽDÝM OKAMŽIKEM. JE TO ENERGIE LÁSKY, NEBO ENERGIE ,,JAKÓ LÁSKY" ?? MNOZÍ TO UŽ ANI UVNITŘ SEBE NEROZPOZNÁVAJÍ, A TVRDÍ, ŽE MILUJÍ. JENŽE..POKŘIVENOST MŮŽE STVOŘIT ZASE JEN A POUZE POKŘIVENOST. HRAJEŠ..POHRÁVÁŠ SI TAK.."HOMO_SAPIENS" S ENERGIEMI ,,ÚPADKU SI". ZÁKONY KOSMU O PŘÍČINÁCH A NÁSLEDCÍCH ( NAZÝVANÉ TÉŽ: KARMICKÉ_ZÁKONY ) JSOU DOKONALÉ, NELZE JIM UNIKNOUT.

( JP ) ;-)

~~~

DALŠÍ OTÁZKOU například JE, ZDA

"ČLOVĚK..LID_ZEMĚ_PLANETY"

,,CVIČENOU OPIČKOU"

FAŠISTŮ/FAŠISTEK

Z ŘAD POLITICKO/MEDIÁLNÍ, ALE I NEJEDNOU Z ŘAD KORPORÁTNÍ, PODNIKATELSKÉ SFÉRY CO DO KVALITY VŮČI ZDRAVÍ, LIDSKÉ_DŮSTOJNOSTI, ŽIVOTU, VŮČI PŘÍRODĚ, KLIMATU..

CHCE .. i VYHLAZENOU ( ,,KVALITOU TOU, ..PÉČÍ TOU" )

´BÝTI  ;-)

TÓ BY BYLO JAKÓ

NEDOPITÉ SAKÉ..

.. NO, NEPLEŤTE SI TÓ

"MILÍ"

SE SAKEM.. S FRAKEM.

..

*~~*

~~~